# Tamay Eczanesi

**Adres:** İçerenköy Mahallesi, Adem Sokak No:57/B İçerenköy / Ataşehir / İstanbul (Hasan Leyli İlköğretim Okulu aşağısı, Piramit Pastanesi karşısı, Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi arka paraleli)

**İletişim:** +902165723609 | 

## Hakkında

  
    Tamay Eczanesi: Konum ve İletişim Bilgileri
    Bu içerik, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde bulunan Tamay Eczanesi hakkında bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Merkez hakkında genel bilgiler, ulaşım detayları ve iletişim kanalları objektif bir bakış açısıyla sunulmaktadır.
  

  
    Merkezin Yeri ve Tanıtımı
    Tamay Eczanesi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteren bir eczanedir. Belirtilen konumunda hizmet veren bu sağlık noktası, bölge sakinlerinin temel ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlamaktadır.

    Bulunduğu Bölge ve Çevre Özellikleri
    Merkez, Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mahallesi'nde yer almaktadır. Çevresinde çeşitli eğitim kurumları ve ticari işletmeler bulunmaktadır. Özellikle Hasan Leyli İlköğretim Okulu'nun alt kısmında, Piramit Pastanesi'nin tam karşısında konumlanmıştır. Ayrıca Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi'nin arka paraleli de önemli bir referans noktasıdır. Bu tarifler, merkezin çevresini tanıyanlar için ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

    Erişim ve Ulaşım Kolaylığı
    Tamay Eczanesi'ne ulaşım, Ataşehir ilçe merkezinden ve çevresindeki diğer semtlerden toplu taşıma araçları veya özel araçlarla sağlanabilmektedir. Bölgenin trafik durumu ve güncel ulaşım bilgileri için yerel ulaşım ağlarından faydalanmak önerilir. Merkezin bulunduğu İçerenköy Mahallesi, şehir içi ulaşım hatlarına yakınlığı ile bilinmektedir.
  

  
    İletişim Bilgileri
    Tamay Eczanesi ile iletişime geçmek isteyen bireyler aşağıdaki bilgileri kullanabilirler:

    Adres Bilgileri
    Merkezin tam adresi şöyledir:
    
      İstanbul, Ataşehir, İçerenköy Mahallesi, Adem Sokak No:57/B
    
    Yukarıda belirtilen çevresel referans noktaları, adresi teyit etmek ve daha kolay bulmak için kullanılabilir.

    Telefon Numarası
    Acil veya bilgi amaçlı görüşmeler için aşağıdaki telefon numarası kullanılabilir:
    Telefon: +902165723609
  

  
    Bu bilgilendirme metni, Tamay Eczanesi'nin konumu ve iletişim detayları hakkında genel bir bakış sunmayı amaçlamaktadır. Merkezin sunduğu hizmetler veya tıbbi konular hakkında bilgi içermemektedir.
  


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Tamay Eczanesi adresi nedir?
**C:** Tamay Eczanesi adresi: İçerenköy Mahallesi, Adem Sokak No:57/B İçerenköy / Ataşehir / İstanbul (Hasan Leyli İlköğretim Okulu aşağısı, Piramit Pastanesi karşısı, Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi arka paraleli), Ataşehir, İstanbul

**S:** Tamay Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Tamay Eczanesi telefon numarası: +902165723609

**S:** Tamay Eczanesi nerededir?
**C:** Tamay Eczanesi, Ataşehir, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

