# Sezgin Eczanesi

**Adres:** Demirkapı Mahallesi, Velioğlu Caddesi No:75/B Demirkapı Bağcılar / İstanbul (Özel Şafak Hastanesi yanı)

**İletişim:** +902124744120 | 

## Hakkında

    Sezgin Eczanesi: Bağcılar'da Bir Sağlık Noktası
    
        Sezgin Eczanesi, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yer alan bir sağlık birimidir. Bu eczane, bölgedeki sakinlerin temel ilaç ve sağlık ürünleri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Eczanenin konumu, ulaşım açısından belirli avantajlar sunmaktadır.
    

    Eczanenin Konumu ve Ulaşım
    
        Sezgin Eczanesi'nin adresi Demirkapı Mahallesi, Velioğlu Caddesi No:75/B Demirkapı Bağcılar / İstanbul olarak belirtilmiştir. Bu konum, özellikle Özel Şafak Hastanesi'nin hemen yanında bulunmasıyla dikkat çekmektedir. Bu belirgin nokta, eczaneyi bulmayı kolaylaştırmaktadır.
    
    
        Bağcılar'ın merkezi noktalarından birinde yer alan eczaneye, toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım mümkündür. Bölgedeki otobüs hatları ve diğer ulaşım seçenekleri hakkında detaylı bilgi, yerel ulaşım planları üzerinden edinilebilir.
    

    Sezgin Eczanesi İletişim Bilgileri
    
        Eczane ile iletişime geçmek isteyenler için aşağıdaki bilgiler paylaşılmıştır:
    
    
        Adres: Demirkapı Mahallesi, Velioğlu Caddesi No:75/B Demirkapı Bağcılar / İstanbul (Özel Şafak Hastanesi yanı)
        Telefon: +902124744120
    
    
        Bu bilgiler aracılığıyla Sezgin Eczanesi'ne ulaşarak gerekli soruları sorabilir veya bilgi alabilirsiniz. Eczane, Bağcılar bölgesinde ikamet edenler ve bu bölgeye yolu düşenler için bir başvuru noktasıdır.
    

    Eczane Hizmetleri ve Genel Bilgilendirme
    
        Sezgin Eczanesi, temel eczacılık hizmetlerini sunmaktadır. Bu kapsamda, reçeteli ilaçların temini, reçetesiz satılan ilaçlar ve çeşitli sağlık ürünleri hakkında bilgi edinmek mümkündür. Eczane, İstanbul'un Bağcılar ilçesindeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
    
    
        Merkez, bölgedeki halk sağlığına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Konumu itibarıyla ulaşılabilir olması, bölge halkı için önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Sezgin Eczanesi, Bağcılar'daki sağlık ekosisteminin bir parçasıdır.
    
    
        Demirkapı Mahallesi'nde yer alan bu eczane, bölgedeki diğer önemli sağlık kurumlarına yakınlığı ile de dikkat çekmektedir. Özellikle Özel Şafak Hastanesi'nin hemen yanında olması, acil durumlarda veya doktor tavsiyesiyle ilaç temini konusunda avantaj sunmaktadır.
    


    Bu içerik, Sezgin Eczanesi hakkında genel ve bilgilendirici bir bakış sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Eczanenin sunduğu özel hizmetler veya ürünler hakkında daha fazla bilgi için doğrudan eczaneyle iletişime geçilmesi önerilir. Kullanılan &lt;section&gt;, &lt;h2&gt;, &lt;h3&gt;, &lt;p&gt;, &lt;ul&gt;, &lt;li&gt;, &lt;strong&gt;, &lt;em&gt;, &lt;u&gt; ve &lt;code&gt; etiketleri, bilginin yapılandırılması ve önemli noktaların vurgulanması için kullanılmıştır.


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Sezgin Eczanesi adresi nedir?
**C:** Sezgin Eczanesi adresi: Demirkapı Mahallesi, Velioğlu Caddesi No:75/B Demirkapı Bağcılar / İstanbul (Özel Şafak Hastanesi yanı), Bağcılar, İstanbul

**S:** Sezgin Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Sezgin Eczanesi telefon numarası: +902124744120

**S:** Sezgin Eczanesi nerededir?
**C:** Sezgin Eczanesi, Bağcılar, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

