# Hayat Eczanesi

**Adres:** Hisariçi Mahallesi, Milli Kuvvetler Caddesi No:5 Karesi / Balıkesir

**İletişim:** 902662450397 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Hayat Eczanesi adresi nedir?
**C:** Hayat Eczanesi adresi: Hisariçi Mahallesi, Milli Kuvvetler Caddesi No:5 Karesi / Balıkesir, Karesi, Balıkesir

**S:** Hayat Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Hayat Eczanesi telefon numarası: 902662450397

**S:** Hayat Eczanesi nerededir?
**C:** Hayat Eczanesi, Karesi, Balıkesir bölgesinde hizmet vermektedir.

