# Huzur Eczanesi

**Adres:** Maltepe Mahallesi, Tuna Sokak No:13 Karesi / Balıkesir (6 Nolu Sağlık Ocağı karşısı)

**İletişim:** 902662435677 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Huzur Eczanesi adresi nedir?
**C:** Huzur Eczanesi adresi: Maltepe Mahallesi, Tuna Sokak No:13 Karesi / Balıkesir (6 Nolu Sağlık Ocağı karşısı), Karesi, Balıkesir

**S:** Huzur Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Huzur Eczanesi telefon numarası: 902662435677

**S:** Huzur Eczanesi nerededir?
**C:** Huzur Eczanesi, Karesi, Balıkesir bölgesinde hizmet vermektedir.

