# Tayanç Eczanesi

**Adres:** Talatpaşa Caddesi, No:27 Ayvalık / Balıkesir

**İletişim:** 902663121862 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Tayanç Eczanesi adresi nedir?
**C:** Tayanç Eczanesi adresi: Talatpaşa Caddesi, No:27 Ayvalık / Balıkesir, Ayvalık, Balıkesir

**S:** Tayanç Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Tayanç Eczanesi telefon numarası: 902663121862

**S:** Tayanç Eczanesi nerededir?
**C:** Tayanç Eczanesi, Ayvalık, Balıkesir bölgesinde hizmet vermektedir.

