# Murat Eczanesi

**Adres:** Alpaslan Mahallesi, 1620/1 Sokak No:32/A Bayraklı / İzmir

**İletişim:** 902323452069 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Murat Eczanesi adresi nedir?
**C:** Murat Eczanesi adresi: Alpaslan Mahallesi, 1620/1 Sokak No:32/A Bayraklı / İzmir, Bayraklı, İzmir

**S:** Murat Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Murat Eczanesi telefon numarası: 902323452069

**S:** Murat Eczanesi nerededir?
**C:** Murat Eczanesi, Bayraklı, İzmir bölgesinde hizmet vermektedir.

