# İpek Eczanesi

**Adres:** Menderes Mahallesi, İnönü Caddesi No:96/B Esenler / İstanbul (Üçyüzlü Meydanı Işıklar, Huzur Tıp Merkezi çaprazında, Sultanahmet Sofrası yanı)

**İletişim:** +902126106749 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** İpek Eczanesi adresi nedir?
**C:** İpek Eczanesi adresi: Menderes Mahallesi, İnönü Caddesi No:96/B Esenler / İstanbul (Üçyüzlü Meydanı Işıklar, Huzur Tıp Merkezi çaprazında, Sultanahmet Sofrası yanı), Esenler, İstanbul

**S:** İpek Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** İpek Eczanesi telefon numarası: +902126106749

**S:** İpek Eczanesi nerededir?
**C:** İpek Eczanesi, Esenler, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

