# Billur Eczanesi

**Adres:** Şehremini Mahallesi, Başvekil Caddesi No:52/D Çapa Fatih / İstanbul (Odabaşı Meydanı)

**İletişim:** +902125852278 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Billur Eczanesi adresi nedir?
**C:** Billur Eczanesi adresi: Şehremini Mahallesi, Başvekil Caddesi No:52/D Çapa Fatih / İstanbul (Odabaşı Meydanı), Fatih, İstanbul

**S:** Billur Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Billur Eczanesi telefon numarası: +902125852278

**S:** Billur Eczanesi nerededir?
**C:** Billur Eczanesi, Fatih, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

