# Şehzadebaşı Eczanesi

**Adres:** Kemalpaşa Mahallesi, Şehzadebaşı Caddesi No:5/D Saraçhane / Fatih / İstanbul (Büyükşehir Belediyesinden İstanbul Üniversite sırasında - Hamidiye Otel altı)

**İletişim:** +902125280907 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Şehzadebaşı Eczanesi adresi nedir?
**C:** Şehzadebaşı Eczanesi adresi: Kemalpaşa Mahallesi, Şehzadebaşı Caddesi No:5/D Saraçhane / Fatih / İstanbul (Büyükşehir Belediyesinden İstanbul Üniversite sırasında - Hamidiye Otel altı), Fatih, İstanbul

**S:** Şehzadebaşı Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Şehzadebaşı Eczanesi telefon numarası: +902125280907

**S:** Şehzadebaşı Eczanesi nerededir?
**C:** Şehzadebaşı Eczanesi, Fatih, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

