# Büşra Eczanesi

**Adres:** Osman Yılmaz Mahallesi, Şehit Hasan Tahsin Büyükçoban Caddesi No:38/B Gebze / Kocaeli (Gebze Fatih Devlet Hastanesi Acil karşısı)

**İletişim:** 902626424214 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Büşra Eczanesi adresi nedir?
**C:** Büşra Eczanesi adresi: Osman Yılmaz Mahallesi, Şehit Hasan Tahsin Büyükçoban Caddesi No:38/B Gebze / Kocaeli (Gebze Fatih Devlet Hastanesi Acil karşısı), Gebze, Kocaeli

**S:** Büşra Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Büşra Eczanesi telefon numarası: 902626424214

**S:** Büşra Eczanesi nerededir?
**C:** Büşra Eczanesi, Gebze, Kocaeli bölgesinde hizmet vermektedir.

