# Dumlupınar Eczanesi

**Adres:** Dumlupınar Mahallesi, Mandıra Caddesi Mektep Sokak No:11/B Fikirtepe / Kadıköy / İstanbul (Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi yanı, Fikirtepe Cuma Pazarı içi)

**İletişim:** +902165650706 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Dumlupınar Eczanesi adresi nedir?
**C:** Dumlupınar Eczanesi adresi: Dumlupınar Mahallesi, Mandıra Caddesi Mektep Sokak No:11/B Fikirtepe / Kadıköy / İstanbul (Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi yanı, Fikirtepe Cuma Pazarı içi), Kadıköy, İstanbul

**S:** Dumlupınar Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Dumlupınar Eczanesi telefon numarası: +902165650706

**S:** Dumlupınar Eczanesi nerededir?
**C:** Dumlupınar Eczanesi, Kadıköy, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

