# Ecrin Eczanesi

**Adres:** Merdivenköy Mahallesi, Nisan Sokak No:20/A Kadıköy / İstanbul (Medical Park Hastanesi yanı, İtimat Peynircilik yanı)

**İletişim:** +902165662021 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Ecrin Eczanesi adresi nedir?
**C:** Ecrin Eczanesi adresi: Merdivenköy Mahallesi, Nisan Sokak No:20/A Kadıköy / İstanbul (Medical Park Hastanesi yanı, İtimat Peynircilik yanı), Kadıköy, İstanbul

**S:** Ecrin Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Ecrin Eczanesi telefon numarası: +902165662021

**S:** Ecrin Eczanesi nerededir?
**C:** Ecrin Eczanesi, Kadıköy, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

