# Pınar Deniz Eczanesi

**Adres:** Dumlupınar Mahallesi, Yumurtacı Abdi Bey Caddesi No:15CA Kadıköy / İstanbul (Teknik Yapı Concord İstanbul C-Blok)

**İletişim:** +902169991141 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Pınar Deniz Eczanesi adresi nedir?
**C:** Pınar Deniz Eczanesi adresi: Dumlupınar Mahallesi, Yumurtacı Abdi Bey Caddesi No:15CA Kadıköy / İstanbul (Teknik Yapı Concord İstanbul C-Blok), Kadıköy, İstanbul

**S:** Pınar Deniz Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Pınar Deniz Eczanesi telefon numarası: +902169991141

**S:** Pınar Deniz Eczanesi nerededir?
**C:** Pınar Deniz Eczanesi, Kadıköy, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

