# Sezgi Eczanesi

**Adres:** Suadiye Mahallesi, Çolak İsmail Sokak No:26/A Suadiye / Kadıköy / İstanbul

**İletişim:** +902166296269 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Sezgi Eczanesi adresi nedir?
**C:** Sezgi Eczanesi adresi: Suadiye Mahallesi, Çolak İsmail Sokak No:26/A Suadiye / Kadıköy / İstanbul, Kadıköy, İstanbul

**S:** Sezgi Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Sezgi Eczanesi telefon numarası: +902166296269

**S:** Sezgi Eczanesi nerededir?
**C:** Sezgi Eczanesi, Kadıköy, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

