# Özgen Eczanesi

**Adres:** Yunus Emre Mahallesi, 4237 Sokak No:14/A Karabağlar / İzmir

**İletişim:** 902323426027 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Özgen Eczanesi adresi nedir?
**C:** Özgen Eczanesi adresi: Yunus Emre Mahallesi, 4237 Sokak No:14/A Karabağlar / İzmir, Karabağlar, İzmir

**S:** Özgen Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Özgen Eczanesi telefon numarası: 902323426027

**S:** Özgen Eczanesi nerededir?
**C:** Özgen Eczanesi, Karabağlar, İzmir bölgesinde hizmet vermektedir.

