# Körfez Eczanesi

**Adres:** 1707 Sokak No:10/B Karşıyaka / İzmir (Karşıyaka Lisesi karşısı)

**İletişim:** 902323826503 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Körfez Eczanesi adresi nedir?
**C:** Körfez Eczanesi adresi: 1707 Sokak No:10/B Karşıyaka / İzmir (Karşıyaka Lisesi karşısı), Karşıyaka, İzmir

**S:** Körfez Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Körfez Eczanesi telefon numarası: 902323826503

**S:** Körfez Eczanesi nerededir?
**C:** Körfez Eczanesi, Karşıyaka, İzmir bölgesinde hizmet vermektedir.

