# Menel Eczanesi

**Adres:** Arslanbucak Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No:128/B Kemer / Antalya

**İletişim:** 902428147755 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Menel Eczanesi adresi nedir?
**C:** Menel Eczanesi adresi: Arslanbucak Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No:128/B Kemer / Antalya, Kemer, Antalya

**S:** Menel Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Menel Eczanesi telefon numarası: 902428147755

**S:** Menel Eczanesi nerededir?
**C:** Menel Eczanesi, Kemer, Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.

