# Baraj Eczanesi

**Adres:** Baraj Mahallesi, 3502 Sokak No:2 Kepez / Antalya (33 Nolu Hayrettin Kalkandelen Sağlık Ocağı yanı)

**İletişim:** 902423380208 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Baraj Eczanesi adresi nedir?
**C:** Baraj Eczanesi adresi: Baraj Mahallesi, 3502 Sokak No:2 Kepez / Antalya (33 Nolu Hayrettin Kalkandelen Sağlık Ocağı yanı), Kepez, Antalya

**S:** Baraj Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Baraj Eczanesi telefon numarası: 902423380208

**S:** Baraj Eczanesi nerededir?
**C:** Baraj Eczanesi, Kepez, Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.

