# Ata Eczanesi

**Adres:** Mimarsinan Mahallesi, Billur Caddesi, No:73/E Kocasinan / Kayseri (Fevzi Çakmak Sağlık Ocağı karşısı)

**İletişim:** 903522232291 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Ata Eczanesi adresi nedir?
**C:** Ata Eczanesi adresi: Mimarsinan Mahallesi, Billur Caddesi, No:73/E Kocasinan / Kayseri (Fevzi Çakmak Sağlık Ocağı karşısı), Kocasinan, Kayseri

**S:** Ata Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Ata Eczanesi telefon numarası: 903522232291

**S:** Ata Eczanesi nerededir?
**C:** Ata Eczanesi, Kocasinan, Kayseri bölgesinde hizmet vermektedir.

