# Celal Koç Eczanesi

**Adres:** Uzunoluk Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı No:140/6 Korkuteli / Antalya (Yeni Devlet Hastanesi karşısı)

**İletişim:** 902426433900 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Celal Koç Eczanesi adresi nedir?
**C:** Celal Koç Eczanesi adresi: Uzunoluk Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı No:140/6 Korkuteli / Antalya (Yeni Devlet Hastanesi karşısı), Korkuteli, Antalya

**S:** Celal Koç Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Celal Koç Eczanesi telefon numarası: 902426433900

**S:** Celal Koç Eczanesi nerededir?
**C:** Celal Koç Eczanesi, Korkuteli, Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.

