# Vanilya Eczanesi

**Adres:** Pınarbaşı Mahallesi, Pınarbaşı Caddesi No:6/A Konyaaltı / Antalya (Eski İl Sağlık Kavşağından Üniversiteye dönünce Nur Pastanesi yanı)

**İletişim:** 902422291119 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Vanilya Eczanesi adresi nedir?
**C:** Vanilya Eczanesi adresi: Pınarbaşı Mahallesi, Pınarbaşı Caddesi No:6/A Konyaaltı / Antalya (Eski İl Sağlık Kavşağından Üniversiteye dönünce Nur Pastanesi yanı), Konyaaltı, Antalya

**S:** Vanilya Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Vanilya Eczanesi telefon numarası: 902422291119

**S:** Vanilya Eczanesi nerededir?
**C:** Vanilya Eczanesi, Konyaaltı, Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.

