# Firuzan Eczanesi

**Adres:** Firuzan Sokak No:2/B-4 Zümrütevler Maltepe / İstanbul (Zabıta Müdürlüğü karşısı)

**İletişim:** +902166261252 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Firuzan Eczanesi adresi nedir?
**C:** Firuzan Eczanesi adresi: Firuzan Sokak No:2/B-4 Zümrütevler Maltepe / İstanbul (Zabıta Müdürlüğü karşısı), Maltepe, İstanbul

**S:** Firuzan Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Firuzan Eczanesi telefon numarası: +902166261252

**S:** Firuzan Eczanesi nerededir?
**C:** Firuzan Eczanesi, Maltepe, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

