# Mahzemin Eczanesi

**Adres:** Keykubat Mahallesi, Kule Caddesi No:8/F Melikgazi / Kayseri

**İletişim:** 903523315891 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Mahzemin Eczanesi adresi nedir?
**C:** Mahzemin Eczanesi adresi: Keykubat Mahallesi, Kule Caddesi No:8/F Melikgazi / Kayseri, Melikgazi, Kayseri

**S:** Mahzemin Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Mahzemin Eczanesi telefon numarası: 903523315891

**S:** Mahzemin Eczanesi nerededir?
**C:** Mahzemin Eczanesi, Melikgazi, Kayseri bölgesinde hizmet vermektedir.

