# Şen Eczanesi

**Adres:** 30 Ağustos Mahallesi, 4. Cadde No:11/B Menemen / İzmir (Perla Süpermarket yanı)

**İletişim:** 902329997395 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Şen Eczanesi adresi nedir?
**C:** Şen Eczanesi adresi: 30 Ağustos Mahallesi, 4. Cadde No:11/B Menemen / İzmir (Perla Süpermarket yanı), Menemen, İzmir

**S:** Şen Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Şen Eczanesi telefon numarası: 902329997395

**S:** Şen Eczanesi nerededir?
**C:** Şen Eczanesi, Menemen, İzmir bölgesinde hizmet vermektedir.

