# Deva Eczanesi

**Adres:** Göksu Mahallesi, Celal Bayar Caddesi, No:12/B Silifke / Mersin

**İletişim:** 903247141544 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Deva Eczanesi adresi nedir?
**C:** Deva Eczanesi adresi: Göksu Mahallesi, Celal Bayar Caddesi, No:12/B Silifke / Mersin, Silifke, Mersin

**S:** Deva Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Deva Eczanesi telefon numarası: 903247141544

**S:** Deva Eczanesi nerededir?
**C:** Deva Eczanesi, Silifke, Mersin bölgesinde hizmet vermektedir.

