# Kumbul Eczanesi

**Adres:** Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi No:69/A Muratpaşa / Antalya

**İletişim:** 902423160055 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Kumbul Eczanesi adresi nedir?
**C:** Kumbul Eczanesi adresi: Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi No:69/A Muratpaşa / Antalya, Muratpaşa, Antalya

**S:** Kumbul Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Kumbul Eczanesi telefon numarası: 902423160055

**S:** Kumbul Eczanesi nerededir?
**C:** Kumbul Eczanesi, Muratpaşa, Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.

