# Tufan Eczanesi

**Adres:** Orhangazi Mahallesi, Aytaşı Sokak No:10/A Esenyalı Pendik / İstanbul (Kemik Dere Sağlık Ocağı karşısı, Esenyalı Damak Diyarı yan tarafı, Parsan Makine karşı sokağı, Gülizar Obdan Lisesi aşağısı)

**İletişim:** +902163923076 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Tufan Eczanesi adresi nedir?
**C:** Tufan Eczanesi adresi: Orhangazi Mahallesi, Aytaşı Sokak No:10/A Esenyalı Pendik / İstanbul (Kemik Dere Sağlık Ocağı karşısı, Esenyalı Damak Diyarı yan tarafı, Parsan Makine karşı sokağı, Gülizar Obdan Lisesi aşağısı), Pendik, İstanbul

**S:** Tufan Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Tufan Eczanesi telefon numarası: +902163923076

**S:** Tufan Eczanesi nerededir?
**C:** Tufan Eczanesi, Pendik, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

