# 25 Mayıs Eczanesi

**Adres:** 25 Mayıs Mahallesi, Jandarma Er Zekeriya Yüksel Sokak No:15/1 Havza / Samsun (Kevser Camii yakını)

**İletişim:** 903627142555 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** 25 Mayıs Eczanesi adresi nedir?
**C:** 25 Mayıs Eczanesi adresi: 25 Mayıs Mahallesi, Jandarma Er Zekeriya Yüksel Sokak No:15/1 Havza / Samsun (Kevser Camii yakını), Havza, Samsun

**S:** 25 Mayıs Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** 25 Mayıs Eczanesi telefon numarası: 903627142555

**S:** 25 Mayıs Eczanesi nerededir?
**C:** 25 Mayıs Eczanesi, Havza, Samsun bölgesinde hizmet vermektedir.

