# Gökben Eczanesi

**Adres:** Sungurlu Mahallesi, Sungurlu Caddesi, No:17/B Çarşamba / Samsun

**İletişim:** 903628337777 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Gökben Eczanesi adresi nedir?
**C:** Gökben Eczanesi adresi: Sungurlu Mahallesi, Sungurlu Caddesi, No:17/B Çarşamba / Samsun, Çarşamba, Samsun

**S:** Gökben Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Gökben Eczanesi telefon numarası: 903628337777

**S:** Gökben Eczanesi nerededir?
**C:** Gökben Eczanesi, Çarşamba, Samsun bölgesinde hizmet vermektedir.

