# Kuzey Eczanesi

**Adres:** Gaziosman Paşa Mahallesi, Şehit Mesut Birinci Caddesi No:173 Canik / Samsun

**İletişim:** 903622380190 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Kuzey Eczanesi adresi nedir?
**C:** Kuzey Eczanesi adresi: Gaziosman Paşa Mahallesi, Şehit Mesut Birinci Caddesi No:173 Canik / Samsun, Canik, Samsun

**S:** Kuzey Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Kuzey Eczanesi telefon numarası: 903622380190

**S:** Kuzey Eczanesi nerededir?
**C:** Kuzey Eczanesi, Canik, Samsun bölgesinde hizmet vermektedir.

