# Yeni Havza Eczanesi

**Adres:** İcadiye Mahallesi, Kazımpaşa Caddesi No:48/1 Havza / Samsun (Mehmetçik Meydanı karşısı)

**İletişim:** 903627141953 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Yeni Havza Eczanesi adresi nedir?
**C:** Yeni Havza Eczanesi adresi: İcadiye Mahallesi, Kazımpaşa Caddesi No:48/1 Havza / Samsun (Mehmetçik Meydanı karşısı), Havza, Samsun

**S:** Yeni Havza Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Yeni Havza Eczanesi telefon numarası: 903627141953

**S:** Yeni Havza Eczanesi nerededir?
**C:** Yeni Havza Eczanesi, Havza, Samsun bölgesinde hizmet vermektedir.

