# Özler Eczanesi

**Adres:** Denizli Mahallesi, Defne Caddesi No:77/B Seyhan / Adana (Mithatpaşa 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi yanı, Mithatpaşa Camii civarı)

**İletişim:** 903224364242 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Özler Eczanesi adresi nedir?
**C:** Özler Eczanesi adresi: Denizli Mahallesi, Defne Caddesi No:77/B Seyhan / Adana (Mithatpaşa 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi yanı, Mithatpaşa Camii civarı), Seyhan, Adana

**S:** Özler Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Özler Eczanesi telefon numarası: 903224364242

**S:** Özler Eczanesi nerededir?
**C:** Özler Eczanesi, Seyhan, Adana bölgesinde hizmet vermektedir.

