# Polat Eczanesi

**Adres:** Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Caddesi No:49/C Mimarsinan / Sultanbeyli / İstanbul (Yeni Sultanbeyli Devlet Hastanesi karşısı)

**İletişim:** +902166900099 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Polat Eczanesi adresi nedir?
**C:** Polat Eczanesi adresi: Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Caddesi No:49/C Mimarsinan / Sultanbeyli / İstanbul (Yeni Sultanbeyli Devlet Hastanesi karşısı), Sultanbeyli, İstanbul

**S:** Polat Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Polat Eczanesi telefon numarası: +902166900099

**S:** Polat Eczanesi nerededir?
**C:** Polat Eczanesi, Sultanbeyli, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

