# Karadeniz Eczanesi

**Adres:** Eski Habipler Mahallesi, Yaseminler Sokak No:20/C Sultangazi / İstanbul

**İletişim:** +902125950909 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Karadeniz Eczanesi adresi nedir?
**C:** Karadeniz Eczanesi adresi: Eski Habipler Mahallesi, Yaseminler Sokak No:20/C Sultangazi / İstanbul, Sultangazi, İstanbul

**S:** Karadeniz Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Karadeniz Eczanesi telefon numarası: +902125950909

**S:** Karadeniz Eczanesi nerededir?
**C:** Karadeniz Eczanesi, Sultangazi, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

