# Barbaros Eczanesi

**Adres:** Yayla Mahallesi, Şinasi Dural Caddesi, No:90/B Tuzla / İstanbul (Hilmi Sonay Aile Sağlığı Merkezi yanı)

**İletişim:** +902164468128 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Barbaros Eczanesi adresi nedir?
**C:** Barbaros Eczanesi adresi: Yayla Mahallesi, Şinasi Dural Caddesi, No:90/B Tuzla / İstanbul (Hilmi Sonay Aile Sağlığı Merkezi yanı), Tuzla, İstanbul

**S:** Barbaros Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Barbaros Eczanesi telefon numarası: +902164468128

**S:** Barbaros Eczanesi nerededir?
**C:** Barbaros Eczanesi, Tuzla, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

