# Lotus Eczanesi

**Adres:** Yayla Mahallesi, Vatan Caddesi, Ekşioğlu Vizyon Park Sitesi No:72/1 Dükkan No:5 Tuzla / İstanbul (Tuzla SGK karşısı)

**İletişim:** +902167595689 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Lotus Eczanesi adresi nedir?
**C:** Lotus Eczanesi adresi: Yayla Mahallesi, Vatan Caddesi, Ekşioğlu Vizyon Park Sitesi No:72/1 Dükkan No:5 Tuzla / İstanbul (Tuzla SGK karşısı), Tuzla, İstanbul

**S:** Lotus Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Lotus Eczanesi telefon numarası: +902167595689

**S:** Lotus Eczanesi nerededir?
**C:** Lotus Eczanesi, Tuzla, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

