# Candan Eczanesi

**Adres:** İstiklal Mahallesi, Anafartalar Caddesi No:13/A Ümraniye / İstanbul (Hz.Hamza Camii ve Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Eğitim Merkezi karşısı)

**İletişim:** +902165233332 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Candan Eczanesi adresi nedir?
**C:** Candan Eczanesi adresi: İstiklal Mahallesi, Anafartalar Caddesi No:13/A Ümraniye / İstanbul (Hz.Hamza Camii ve Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Eğitim Merkezi karşısı), Ümraniye, İstanbul

**S:** Candan Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Candan Eczanesi telefon numarası: +902165233332

**S:** Candan Eczanesi nerededir?
**C:** Candan Eczanesi, Ümraniye, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

