# İstanbul Eczanesi

**Adres:** Kazım Karabekir Mahallesi, Adem Yavuz Caddesi No:18/A Kazımkarabekir Ümraniye / İstanbul (Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Acil karşısı)

**İletişim:** +902166300125 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** İstanbul Eczanesi adresi nedir?
**C:** İstanbul Eczanesi adresi: Kazım Karabekir Mahallesi, Adem Yavuz Caddesi No:18/A Kazımkarabekir Ümraniye / İstanbul (Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Acil karşısı), Ümraniye, İstanbul

**S:** İstanbul Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** İstanbul Eczanesi telefon numarası: +902166300125

**S:** İstanbul Eczanesi nerededir?
**C:** İstanbul Eczanesi, Ümraniye, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

