# Ankara Dilek Eczanesi

**Adres:** Kentkoop Mahallesi, 1820.Cadde, İkizkent Sitesi Alışveriş Merkezi No:69/36N Batıkent / Yenimahalle / Ankara (Medical Park Hastanesi arkası, İkiz Kuleler altı)

**İletişim:** +903122551030 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Ankara Dilek Eczanesi adresi nedir?
**C:** Ankara Dilek Eczanesi adresi: Kentkoop Mahallesi, 1820.Cadde, İkizkent Sitesi Alışveriş Merkezi No:69/36N Batıkent / Yenimahalle / Ankara (Medical Park Hastanesi arkası, İkiz Kuleler altı), Yenimahalle, Ankara

**S:** Ankara Dilek Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Ankara Dilek Eczanesi telefon numarası: +903122551030

**S:** Ankara Dilek Eczanesi nerededir?
**C:** Ankara Dilek Eczanesi, Yenimahalle, Ankara bölgesinde hizmet vermektedir.

