# Deniz Eczanesi

**Adres:** Yeni Batı Mahallesi, 5419.Cadde No:9D/2 Yenimahalle / Ankara (İstanbul Yolu-Metro Durağı karşısı, Çağdaş Market yanı)

**İletişim:** +905528755878 | 

## Hakkında


## Sıkça Sorulan Sorular
**S:** Deniz Eczanesi adresi nedir?
**C:** Deniz Eczanesi adresi: Yeni Batı Mahallesi, 5419.Cadde No:9D/2 Yenimahalle / Ankara (İstanbul Yolu-Metro Durağı karşısı, Çağdaş Market yanı), Yenimahalle, Ankara

**S:** Deniz Eczanesi telefon numarası nedir?
**C:** Deniz Eczanesi telefon numarası: +905528755878

**S:** Deniz Eczanesi nerededir?
**C:** Deniz Eczanesi, Yenimahalle, Ankara bölgesinde hizmet vermektedir.

