EnYakınSağlık EnYakınSağlık
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi
Aile Sağlığı Merkezi

Burgazada Aile Sağlığı Merkezi

Henüz değerlendirme yapılmamış.
111 görüntülenme

Burgazada Aile Sağlığı Merkezi nerede,Burgazada Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri,Burgazada Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri,Burgazada Aile Sağlığı Merkezi Doktorları,Burgazada Aile Sağlığı Merkezi Telefon numarası ve yol tarifi bilgileri ile ilgili bilgiler.

Adalar, İstanbul
Şu an Kapalı 12 saat 7 dk sonra açılacak

Haritadaki Konum

Çalışma Saatleri

Pazartesi
09:00 - 19:00
Salı
09:00 - 19:00
Çarşamba Bugün
09:00 - 19:00
Perşembe
09:00 - 19:00
Cuma
09:00 - 19:00
Cumartesi
09:00 - 19:00
Pazar
Kapalı

Sıkça Sorulan Sorular

Burgazada Aile Sağlığı Merkezi adresi nedir?
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi adresi: Burgazada, 34975 Adalar/İstanbul, Adalar, İstanbul
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi telefon numarası nedir?
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi telefon numarası: 02163812331
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi nerededir?
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi, Adalar, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.
Burgazada Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri nelerdir?
Pazartesi: 09:00 - 19:00. Salı: 09:00 - 19:00. Çarşamba: 09:00 - 19:00. Perşembe: 09:00 - 19:00. Cuma: 09:00 - 19:00. Cumartesi: 09:00 - 19:00. Pazar: Kapalı.

Değerlendirmeler ve Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Deneyiminizi Paylaşın

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Burgazada, 34975 Adalar/İstanbul

Yol Tarifi Al

Bu İşletmenin Yetkilisi Misiniz?

İşletmenizi sahiplenerek bilgilerinizi güncelleyebilir, yorumlara cevap verebilir ve istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

İşletmeyi Sahiplen
Enyakinsaglik.com üzerinde yer alan firma bilgileri kullanıcılar tarafından eklenmiş olup, bilgilerin doğruluğu ve güncelliği tamamen kullanıcı beyanlarına dayanmaktadır. Bu nedenle, Enyakinsaglik.com firmaların içeriğinden veya sunduğu bilgilerden hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen firma ile ilgili işlemlerinizde gerekli özeni gösteriniz.