EnYakınSağlık EnYakınSağlık
Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi
Aile Sağlığı Merkezi

Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi

Henüz değerlendirme yapılmamış.
84 görüntülenme

Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi nerede,Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri,Müjgan Ünal Sağıroğlu Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri,Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi Doktorları,Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi Telefon numarası ve yol tarifi bilgileri ile ilgili bilgiler.

Talas, Kayseri

Haritadaki Konum

Sıkça Sorulan Sorular

Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi adresi nedir?
Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi adresi: Yenidoğan, Fatih 2. Sk. 3 Nolu ASM No: 5, 38280 Talas/Kayseri, Talas, Kayseri
Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi telefon numarası nedir?
Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi telefon numarası: 03524377865
Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi nerededir?
Talas 3 Nolu Sami Yapıcı Aile Sağlığı Merkezi, Talas, Kayseri bölgesinde hizmet vermektedir.

Değerlendirmeler ve Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Deneyiminizi Paylaşın

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Yenidoğan, Fatih 2. Sk. 3 Nolu ASM No: 5, 38280 Talas/Kayseri

Yol Tarifi Al

Bu İşletmenin Yetkilisi Misiniz?

İşletmenizi sahiplenerek bilgilerinizi güncelleyebilir, yorumlara cevap verebilir ve istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

İşletmeyi Sahiplen
Enyakinsaglik.com üzerinde yer alan firma bilgileri kullanıcılar tarafından eklenmiş olup, bilgilerin doğruluğu ve güncelliği tamamen kullanıcı beyanlarına dayanmaktadır. Bu nedenle, Enyakinsaglik.com firmaların içeriğinden veya sunduğu bilgilerden hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen firma ile ilgili işlemlerinizde gerekli özeni gösteriniz.