EnYakınSağlık EnYakınSağlık
Özel Babil Sağlık Kabini
Sağlık Kabini

Özel Babil Sağlık Kabini

Henüz değerlendirme yapılmamış.
102 görüntülenme

Bu içerik, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde bulunan Özel Babil Sağlık Kabini hakkında genel bilgiler sunmaktadır. Merkezin konumu, ulaşım detayları ve iletişi…

Mezitli, Mersin

Haritadaki Konum

Hakkımızda

Özel Babil Sağlık Kabini Hakkında Bilgiler

Bu içerik, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde bulunan Özel Babil Sağlık Kabini hakkında genel bilgiler sunmaktadır. Merkezin konumu, ulaşım detayları ve iletişim bilgileri paylaşılmaktadır. Bu birim, sağlık kabini kategorisinde hizmet vermektedir.

Konum ve Ulaşım

Özel Babil Sağlık Kabini, Mersin ilinin Mezitli ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak isteyenler için aşağıdaki adres bilgileri dikkate alınmalıdır:

  • Adres: Yeni, Aykal apartmanı, Babil Cd. altı no:16/A, 33200 Mezitli/Mersin

Bahsedilen lokasyon, Mezitli bölgesinde kolayca bulunabilir bir konumdadır. Toplu taşıma araçları veya özel araçlarla ulaşım mümkündür. Yakın çevredeki önemli noktalara göre tarifler bulunabilir.

İletişim Bilgileri

Özel Babil Sağlık Kabini ile iletişime geçmek isteyen kişiler aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirler:

  • Telefon: 05530717356

Bu numara aracılığıyla, birimle ilgili genel sorular sorulabilir ve randevu düzenlemeleri hakkında bilgi alınabilir. Mersin ve çevresinde yaşayanlar için bu sağlık kabini, erişilebilir bir noktada bulunmaktadır.

Genel Değerlendirme

Mezitli'deki Özel Babil Sağlık Kabini, bölgedeki sağlık hizmeti arayışında olan bireyler için bir seçenektir. Konumu ve iletişim bilgileri, bu birime ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Merkezin sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için doğrudan iletişime geçilmesi önerilir. Bu bilgiler, Mersin ilinin Mezitli ilçesindeki sağlık kabini hakkında temel bir rehber niteliğindedir.

Merkezin Konumu Hakkında Ek Bilgiler

Özel Babil Sağlık Kabini, Mersin'in canlı ilçelerinden Mezitli'de yer almaktadır. Merkezin tam adresi, Yeni, Aykal apartmanı, Babil Cd. altı no:16/A, 33200 Mezitli/Mersin olarak belirtilmiştir. Bu adres, bölgede yaşayanlar ve bölgeyi ziyaret edenler için önemli bir referans noktasıdır.

Ulaşım Kolaylığı

Merkeze ulaşım, Mezitli'nin genel ulaşım ağı göz önüne alındığında oldukça pratiktir. Babil Caddesi üzerinde yer alması, hem yaya hem de araç trafiği için erişilebilirliği artırmaktadır. Mersin şehir merkezinden veya diğer ilçelerden gelenler için de toplu taşıma seçenekleri değerlendirilebilir.

İletişim Detayları

Sorularınız veya randevu talepleriniz için Özel Babil Sağlık Kabini ile 05530717356 numaralı telefon aracılığıyla doğrudan irtibat kurabilirsiniz. Bu numara, birimin operasyonel saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Bölgesel Konumlandırma

Mersin ilinin Mezitli ilçesinde bulunan Özel Babil Sağlık Kabini, yerel halk için önemli bir sağlık noktasıdır. Aykal apartmanı ve Babil Caddesi'nin altındaki konumu, bölgedeki diğer iş yerleri ve yaşam alanlarına yakınlığını göstermektedir. Bu, hizmete erişimde bir avantaj sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Babil Sağlık Kabini adresi nedir?
Özel Babil Sağlık Kabini adresi: Yeni, Aykal apartmanı, Babil Cd. altı no:16/A, 33200 Mezitli/Mersin, Mezitli, Mersin
Özel Babil Sağlık Kabini telefon numarası nedir?
Özel Babil Sağlık Kabini telefon numarası: 05530717356
Özel Babil Sağlık Kabini nerededir?
Özel Babil Sağlık Kabini, Mezitli, Mersin bölgesinde hizmet vermektedir.

Değerlendirmeler ve Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Deneyiminizi Paylaşın

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Yeni, Aykal apartmanı, Babil Cd. altı no:16/A, 33200 Mezitli/Mersin

Yol Tarifi Al

Bu İşletmenin Yetkilisi Misiniz?

İşletmenizi sahiplenerek bilgilerinizi güncelleyebilir, yorumlara cevap verebilir ve istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

İşletmeyi Sahiplen
Enyakinsaglik.com üzerinde yer alan firma bilgileri kullanıcılar tarafından eklenmiş olup, bilgilerin doğruluğu ve güncelliği tamamen kullanıcı beyanlarına dayanmaktadır. Bu nedenle, Enyakinsaglik.com firmaların içeriğinden veya sunduğu bilgilerden hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen firma ile ilgili işlemlerinizde gerekli özeni gösteriniz.