EnYakınSağlık EnYakınSağlık
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
Aile Sağlığı Merkezi

Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi

Henüz değerlendirme yapılmamış.
85 görüntülenme

Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi nerede,Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri,Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri,Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları,Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon numarası ve yol tarifi bilgileri ile ilgili bilgiler.

Sarıyer, İstanbul
Şu an Kapalı 1 gün 21 saat sonra açılacak

Haritadaki Konum

Çalışma Saatleri

Pazartesi
08:00 - 17:00
Salı
08:00 - 17:00
Çarşamba
08:00 - 17:00
Perşembe
08:00 - 17:00
Cuma
08:00 - 17:00
Cumartesi Bugün
Kapalı
Pazar
Kapalı

Sıkça Sorulan Sorular

Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi adresi nedir?
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi adresi: Demirciköy, 34450 Sarıyer/İstanbul, Sarıyer, İstanbul
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi telefon numarası nedir?
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi telefon numarası: 02122041200
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi nerededir?
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Sarıyer, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.
Sarıyer 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri nelerdir?
Pazartesi: 08:00 - 17:00. Salı: 08:00 - 17:00. Çarşamba: 08:00 - 17:00. Perşembe: 08:00 - 17:00. Cuma: 08:00 - 17:00. Cumartesi: Kapalı. Pazar: Kapalı.

Değerlendirmeler ve Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Deneyiminizi Paylaşın

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Demirciköy, 34450 Sarıyer/İstanbul

Yol Tarifi Al

Bu İşletmenin Yetkilisi Misiniz?

İşletmenizi sahiplenerek bilgilerinizi güncelleyebilir, yorumlara cevap verebilir ve istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

İşletmeyi Sahiplen
Enyakinsaglik.com üzerinde yer alan firma bilgileri kullanıcılar tarafından eklenmiş olup, bilgilerin doğruluğu ve güncelliği tamamen kullanıcı beyanlarına dayanmaktadır. Bu nedenle, Enyakinsaglik.com firmaların içeriğinden veya sunduğu bilgilerden hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen firma ile ilgili işlemlerinizde gerekli özeni gösteriniz.